Hızlı web hosting
Hızlı web hosting

Hızlı Hosting Önerisi

Herkese merhaba, şuanda hali hazırda yavaş olan web siteniz için hızlı bir hosting firması arıyorsunuz. Muhtemelen, hızlı açılma sorununu bir şekilde çözmeye çalışıyorsunuz. (Server Response time) web sitenizi önce google page speed’den. Daha sonra Gtmetrix üzerinden sürekli sorguluyorsunuz sanırım.

Fakat Server response time sorununu bir türlü aşamadınız. Yalnız değilsiniz. Milyonlarca insan sizin gibi aynı sorun ile mücadele etmek için onlarca, yüzlerce araştırma yapıyor. Pahalı hostingler yüzünden kimi zaman lanet olsun şunu alayım da kurtulıyım diyorsunuz. Fakat hiç bir sonuca varmadığınız da oluyor.

Server Response Time Çözümü

Sizinle aynı aşamadan bizler de geçtik. Birkaç hosting firması ile çalıştıktan sonra bir arkadaşımızın yönlendirmesi ile yeni bir firma ile tanıştık. Serverları ile ilgili geniş geniş bilgi edindik, kullandığı teknolojiler olsun. Satın almış oldukları lisanslar ve kullandıkları ssd diskler, paylaşımsız hostingleri, kısacası aradığımızı bulduk.

Kısa zaman önce denemek için satın aldık. Cpanel den cpanele taşıma için Extra ücret istemediler. Hız kontrollerini yaklaşık 2 gün sonra yaptık ve server response time uyarısını artık almamaya başladık. Bu bizim için çok önemliydi. Çünkü para vererek satın aldığınız hizmeti tam anlamı ile kullanmak istiyorsunuz. Deneyin göreceksiniz. Bu LİNK’e tıklayarak firmaya ulaşabilirsiniz. Bu arada biz TERA paket kullanıyoruz. İhtiyacımızı her türlü karşılıyor şimdilik, ileride isterseniz yükseltmeniz de olası.

Fiyatlar dolar üzerinden fakat aldığınız hizmete deyiyor kesinlikle.

Ayrıca Kontrol Et

yapay-zeka-oneri-sistemleri

Yapay Zeka ve Öneri Sistemleri: Kişiselleştirilmiş Deneyimlerin Aracı

Günümüzün dijital dünyasında, kullanıcıların ilgi alanlarına uygun içeriklere erişimini sağlamak ve alışveriş deneyimlerini özelleştirmek giderek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir